Contact en Route

Algemeen

DBS NV

Mechelsesteenweg 120,V7, Kaai 540

B-2860 Sint-Katelijne-Waver

Tel.: +32 15 56 95 50

Fax: +32 15 55 04 58

 

Contactpersonen

Zaakvoerder

Gunther De Boelpaep

gunther@dbs-nv.be

+32 472 30 60 59

Zaakvoerder

Dominique Severijns

dominique@dbs-nv.be

+32 472 30 60 95

Logistiek

Pieter de wit

pieter@dbs-nv.be

+32 475 20 60 80

Kwaliteitscontroleur

Luc Van Calster

luc@dbs-nv.be

+32 478 78 74 72

Boekhouding

Ingrid de wit

ingrid@dbs-nv.be

+32 15 56 95 50

Administratie

Wendy Holsters

wendy@dbs-nv.be

+32 15 56 95 50

Sales

Jef Tilkin

jef@dbs-nv.be

+32 15 56 95 59

Sales

Didier Lepoutre

didier@dbs-nv.be

+32 15 56 95 56

 

 

 

Routebeschrijving

Vanuit Antwerpen

  • E19 Antwerpen - Brussel
  • Afrit 9 Mechelen-Noord - Willebroek
  • Op het einde van de afrit rechts richting Mechelen
  • Na 200m rechts R6 richting St-Katelijne-Waver
  • Op het einde van de R6 (T-kruispunt) naar links
  • Na 1 km links vindt u de hoofdingang van BelOrta (voorheen Mechelse Veilingen) (Rode ballonnetje met A op kaart)
  • Eerste straat links
  • Na 640m links (Strijbroek)
  • Meteen weer links, door het hekken het veilingterrein oprijden
  • Op het einde van de laadkaaien aan de rechterkant, vindt u DBS nv (groene pijl op kaart)

 

Vanuit Brussel

  • E19 Antwerpen - Brussel
  • Afrit 9 Mechelen-Noord - Willebroek
  • Op het einde van de afrit rechts richting Mechelen
  • Na 200m rechts R6 richting St-Katelijne-Waver
  • Op het einde van de R6 (T-kruispunt) naar links
  • Na 1 km links vindt u de hoofdingang van BelOrta (voorheen Mechelse Veilingen) (Rode ballonnetje met A op kaart)
  • Eerste straat links
  • Na 640m links (Strijbroek)
  • Meteen weer links, door het hekken het veilingterrein oprijden
  • Op het einde van de laadkaaien aan de rechterkant, vindt u DBS nv (groene pijl op kaart)

 

Grotere kaart weergeven
Grotere kaart weergeven

 

GPS-coördinaten:

Breedtegraad 51° 03' 42" N
Lengtegraad 4° 31' 03" O

51.061411, 4.518059
+51° 3' 41.08", +4° 31' 5.01"

 

 

  • Nederlands
  • English
  • Français
  • Deutsch

DBS nv
Mechelsesteenweg 120
V7, Kaai 540
B-2860 Sint-Katelijne-Waver

Tel.: +32 15 56 95 50
Fax: +32 15 55 04 58

info@dbs-nv.be
www.dbs-nv.be